
Van 18 tot en met 22 juli wordt er verkeershinder verwacht rondom het Bravis ziekenhuis in zowel Roosendaal als Bergen op Zoom.
Op 1 januari 2015 zijn de ziekenhuizen in Roosendaal en Bergen op Zoom gefuseerd en gaan zij verder onder de naam Bravis ziekenhuis.
Bravis heeft een visiedocument opgesteld over de toekomst van medisch-specialistische zorg in de regio West-Brabant en het oosten van Zeeland. In onderstaande documenten leest u meer over de vernieuwingen in de ziekenhuiszorg voor de komende jaren.
Graag op de hoogte blijven van de nieuwtjes binnen het Bravis ziekenhuis. Bekijk dan regelmatig onze nieuwspagina.
Binnen het Bravis ziekenhuis wordt door medewerkers en artsen, patiënt en familie, gewerkt aan veilige zorg.
Het Bravis ziekenhuis werkt met vertrouwelijke informatie voor en over patiënten, veelal digitaal. Informatieveiligheid is daarbij een vereiste.
Het Bravis bouwt aan een nieuw ziekenhuis. Niet alleen van steen; de komende jaren geven wij ook uitvoering aan onze nieuwe visie op de zorg van de toekomst. Op deze pagina houden wij u op de hoogte onze visie en van alle ontwikkelingen op het gebied van
De organisatiestructuur van het Bravis ziekenhuis
Naast permanente kunstwerken zijn op beide hoofdlocaties van Bravis ook wisselende exposities te bewonderen.
In korte columns en verhalen vertellen medewerkers van Bravis wat hen bezighoudt
In het Bravis ziekenhuis werken we continu aan duurzame zorg. Dat doen wij samen met elkaar in Green Teams en andere werkgroepen. Ook zijn wij op weg naar toekomstbestendige en duurzame nieuwbouw.
Heeft u een vraag of wilt u informatie? Neem dan contact met ons op.
Van 18 tot en met 22 juli wordt er verkeershinder verwacht rondom het Bravis ziekenhuis in zowel Roosendaal als Bergen op Zoom.
18 juli start in Roosendaal de nationale Jeugdronde. Een 1 kilometer lange karavaan van renners trekt 5 dagen door West Brabant.
De karavaan passeert ook onze ziekenhuizen in zowel Roosendaal als Bergen op Zoom. Dit zorgt voor verkeershinder op de wegen rondom beide ziekenhuizen. Houdt u daarom rekening met extra reistijd van en naar de ziekenhuizen.
Locatie Roosendaal
Dinsdag 18 juli 18.00 uur vertrek karavaan vanaf Sportpark Hulsdonk. Drukte verwacht tussen 17.30 en 18.30 uur.
Woensdag 19 juli 10.00 uur vertrek karavaan vanaf Sportpark Hulsdonk. Drukte verwacht tussen 09.30 en 10.30 uur.
Vrijdag 21 juli 10.00 uur vertrek karavaan vanaf Sportpark Hulsdonk. Drukte verwacht tussen 09.30 en 10.30 uur.
Zaterdag 22 juli 10.00 uur vertrek karavaan vanaf Sportpark Hulsdonk. Drukte verwacht tussen 09.30 en 10.30 uur.
Locatie Bergen op Zoom
Vrijdag 21 juli rond 11.00 uur passeert de karavaan het ziekenhuis via de Sterrenlaan en Dokter de Ramlaan.
Klik hier voor de volledige routes per dag.